+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

HOPEX Internal Audit

HOPEX Internal Audit (HIA)

HOPEX Internal Audit

HOPEX GRC ürün ailesinin modüllerinden biri olan HOPEX Internal Audit iç teftiş süreçlerinizi dünya standartlarındaki en iyi uygulamalar ve tam uyumluluk ile modernize etmenin en etkin yoludur.

HOPEX Internal Audit (HIA) uzun zaman alan zahmetli iç teftişlerin çok daha kısa sürede ve zahmetsiz olmasını sağlar. İlaveten, verinin tutarlılığını ve takip edilebilir olmasını garanti eder. Bu özellikleri sayesinde iç teftiş maliyetlerini de aşağı düşürür, iç teftiş depasrtmentlarının daha etkin çalışmalarını sağlayarak verimliliklerini parabolik artırmalarını sağlar.

HIA hem merkezileştirilmiş, hem de merkezilestirilmemiş iç teftiş birimlerinin görev otomasyonu yapabilmelerini, anlamlı ve kullanışlı raporlar alabilmelerini sağlayarak çok daha etkin çalışmalarını sağlar. Excel dosyaları gibi hata kaynağı olan metodların son bulmasını ve güvenilir veri oluşmasını sağlayarak veri kirliliğine son verir.

İç teftiş departmanınızın ebatı ne olursa olsun, HOPEX Internal Audit iç teftiş süreçlerini kurumunuz için bir gelişim aracına dönüştürür. Bulguların çözüme ulaşacak somut aksiyonlaa dönüşmesini sağlar ve havada kalmalarına ve/veya kaybolup gitmemelerine mani olur.

MEGA GRC Audit’i tek bir cümle ile özetlememiz gerekirse kurumunuzun ihtiyaçlarını kullanilabilirliğe dönüştürmenizi, teftiş masraflarınızı kısabilmenizi, verimliliği parabolik artırabilmenizi ve iç teftişi somut ve sağlam bir teftiş aracına dönüştürebilmenizi sağlar.

MEGA’nın merkezi repository üzerine kurulmuş platformu tüm GRC hedeflerinizin birbirine ulaşmasını sağlar.