+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

İş Süreç Analizi

BPA (Business Process Analysis)

İş Süreç Analizi

Business Process Analysis (BPA) süreçlerinizi optimize ederek kurumunuzun performansını geliştirmenize olanak verir. İş süreç optimizasyonu da bir süreç olup, giderlerin kısılmasını ve cironun artmasını sağlayarak kurumunuzun daha effektif bir hale gelmesini sağlar.

Bahsi geçen süreçte Iş aktivitelerinizi ve süreçlerinizi tam anlamıyla kavramakla kalmayıp, aynı zamanda birbirleriyle olan etkileşimlerini de izleyebilmenizi ve takip edebilmenizi sağlar.

Bu kapsamda “As Is” ve “To Be” analizleri ile KPI’lar (key performance indicators) oluşturmanız, bunların iş süreçlerine bağlanması sağlamanız, süreç modellerinin ilgili risklerle ve kontrollerle eşleştirmenız ve tüm bunları ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebileceğiniz raporlara dökebilmeniz gerekecektir.

Bu ihtiyaçları etkin bir şekilde gidermek malesef artık geleneksel hiyerarşik yönetim yaklaşımı ve araçları ile mümkün olmamaktadır.

Doğru aracı seçmek ise başlı başına zor bir konudur. Sektordeki en iyi uygulamalar ışığında üretilmis, uluslararası organizasyonların belirlediği standartları içeren, ve üreticisi ve/veya tedarikçisi ile uzun süreli, sağlıklı ve verimli bir ilisşki dahilinde çalışabileceğiniz bir ürünü tercih etmek en optimum çözümdür.

15 seneyi aşkın deneyimi ile PROYA, 26 senelik tecrübesi olan MEGA International ile güçlerini birleştirerek GRC konusundaki en iddialı ve kapsamlı ürün ailelerinden biri olan Hopex IT Portfolio Management paketini sunmaya başlamıştır.

MEGA’nın merkezi veri havuzu (repository) üzerine kurulmuş platformu tüm IT Portfolio Management hedeflerinizin birbirine ulaşmasını sağlar.

NavMEGA_BPA
BPA (Business Process Analysis)
Business Architecture
Business Process Analysis