+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

Robusta RPA

Zaman tüketen işlerinizi Robusta RPA yapsın.

Maksimum verimlilik, maliyetleri düşürme, hataları ortadan kaldırma ve iyileştirme, çalışan ve müşteri memnuniyeti için süreçlerinizi no-code Robusta RPA ile otomatikleştirin.

Robusta RPA, iş süreçlerinin yüksek performans ile verimli bir şekilde otomatize edilmesini ve bu sayede insan iş gücünün çok daha verimli ve katma değerli alanlarda kullanılmasını sağlayan Robotik Süreç Otomasyonu platformudur. Robusta, no-code, kullanımı kolay ve BPMN 2.0 notasyonunda süreç tasarımını sağlayan RPA platformuyla her büyüklükteki kuruluşun süreçlerini uçtan uca otomatize etmesine olanak tanır.

Robotlar manuel veya otomatik olarak tetiklenebilir, verileri belirtilen konumlar arasında taşıyabilir veya doldurabilir, denetim izlerini belgeleyebilir, hesaplamalar yapabilir, eylemler gerçekleştirebilir ve aşağı akış faaliyetlerini tetikleyebilirler. Bu robotik dijital iş gücü, manuel ve tekrarlanan işleri çok daha hızlı gerçekleştirir, sıfır hata yapar, çalışanlarınızın müşteri hizmetleri, istisnai durum işleme ve iş performansı analizi gibi daha yüksek değerli işlere odaklanmasına olanak verir, çalışan ve müşteri memnuniyetini artırır.

Yeni nesil web tabanlı bir arabirim kullanan Robusta RPA, API’ lere, komut dizisine veya kodlamaya ihtiyaç duymadan dahili kurumsal sistemler, web siteleri, web portalları, masaüstü uygulamaları ve diğer veri kaynakları arasında etkileşim kuran otomatik robotları hızlı bir şekilde oluşturmanıza, devreye almanıza ve yönetmenize olanak tanır.

Robusta RPA, organizasyonları insan ve bilgi süreçlerini otomatikleştirme ve dijital olarak dönüştürme konusunda desteklemek için robotik süreç otomasyonu ile iş süreci yönetimini birleştirir.

Robusta RPA ile her büyüklükteki işletme operasyonel kalite, hız ve maliyet açısından olağanüstü avantajlar elde edebilir; iş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış hızlı, pratik, esnek ve ölçeklenebilir çözümlerle hızlı bir yatırım getirisine sahiptir.

Robusta RPA Çalışma Prensibi

Robusta RPA, üç ana bileşenden oluşur

Robusta Tasarım Stüdyosu: Robusta Tasarım Stüdyosu, iş analistlerinin ve RPA geliştiricilerin herhangi bir kod yazmadan süreçleri sürükle bırak yöntemi ile oluşturabileceği, test edebileceği ve hata ayıklayabileceği görsel bir sürükle ve bırak ortamıdır.

Robusta Orkestratör: Robusta Orkestratör, RPA operasyonlarının dağıtımını, yönetimini ve izlenmesini yönetir. Robusta orkestratör sınırsız sayıda robotu etkin şekilde yönetebilecek bir mimariye sahiptir. Bu sayede orkestratör ile tüm robotlarınızı tek bir platform üzerinden yönetip, izleyebilirsiniz. Orkestratörün AD/LDAB entegrasyonu sayesinde farklı kademelerde erişim hakları belirleyerek, yöneticilerin yönetim arayüzünden robot etkinliklerini denetleyebilmelerini ve planlayabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Robusta Robotları: Robusta RPA robotları süreçlerinizi gerçek bir insanın yaptığı şekliyle, uygulamalar ile entegrasyona gerek kalmadan ön yüzden haberleşerek gerçekleştirir. 7/24 çalışan robotlar tüm kurumsal uygulama veya modern iş sistemleri, web sitesi, portal, veritabanı ve içerikler ile (ör. PDF’ler, Excel, XML, Dosyalar …) etkileşimde bulunur.

Robusta ile gelen tümleşik ve ücretsiz OCR uygulaması sayesinde OCR ihtiyaçlarınız için görünmeyen maliyetlere katlanmak zorunda kalmazsınız.

Farklı yapay zeka yetkinlikleri olan metin sınıflandırma, kategorize etme, özetleme, imaj işleme, sınıflandırma gibi birçok özellik de Robusta RPA’da tümleşik olarak bulunmaktadır.

Neden Robusta RPA

  • Karmaşık süreçler için BPM-Native Platform
  • Minimum süreç tasarımı çabası için Kodsuz Tasarım
  • Basit bakım için Ultra Verimli Mimari
  • Daha düşük toplam sahip olma maliyeti için Gömülü Bilişsel (AI) yetenekleri

Robusta RPA’yı keşfetmek için videoyu izleyebilirsiniz

Robusta RPA’nın OCR teknolojisini kullanarak belgeleri nasıl okuyabildiğini görmek için videoyu izleyebilirsiniz

Hemen Bilgi Alın