+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

Tasktop

Yazılım geliştirme ve dağıtım ekibinizi birbirine bağlayın.

Tasktop

Tasktop, araçları ve uygulamaları birbirine bağlayarak, izlenebilirliği sağlar, ekip arasında iletişimi artırır, ayrıca yazılım geliştirme ve dağıtım sürecimizde daha fazla görünürlük elde etmemize yardımcı olur. Application Lifecyle Management (ALM) döngüsündeki araç ve diğer ortamlar arasında tamamen otomatik olarak çalışan bir senkronizasyon sağlanır.

Araçlarınızı entegre edin. Yazılım geliştirme ve dağıtım ekibinizi birbirine bağlayın.

Günümüz yazılım geliştirme süreçlerinin her aşamasında mükemmel araçlar bulunmaktadır. Yazılım geliştirme ekipleri, test ekipleri, iş analistleri ve ürün yöneticileri için araçlar, yardım masası, yazılım güvenliği ve portföy yönetimi uzmanları için araçlar. Yani kuruluşunuzdaki her disipline yönelik çeşit çeşit araçlar bulunmaktadır. Hiç şüphesiz bu araçlar, her iş birimini kendine özgü özellikleri ile daha üretken hale getirir.

Tasktop SYNC, yukarıda listelenen araçları birbirine bağlayıp, bu araçlarlarla geliştirilen ürünleri kolayca paylaşmaya yarayan, ekibin tüm üyeleri arasındaki işbirliğini arttıran ve araçlarımızın merkezinde olan basit ve güçlü bir araçtır.

TANITIM VIDEOSU
DİĞER ÜRETİCİLER
IBM
Parasoft