+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

Veriato

Yeni Nesil User Behavior Analytics + User Activity Monitoring.
Cerebral, Kullanıcı Davranış Analizini (UEBA) Kullanıcı Aktivitelerini İzleme (UAM) ile entegre ederek, içeriden gelen tehdit kaynaklı ihlallerin önüne geçen yapay zeka destekli bir güvenlik platformudur.
See Anything & Everything
Cerebral çalışanlarınızın tüm dijital aktivitelerini kaydetmenize ve kapsamlı bir şekilde izlemenize olanak tanır.
Hangi aktiviteleri ve programları izleyeceğiniz üzerinde ayrıntılı kontrol imkanı tanımasının yanısıra  departmana, gruba veya kişiye göre  kullanıcının ağ dışında olup olmamasına bakmaksızın  izleyip, detaylı raporlar sunar.
See Anything & Everything
   

Cerebral çalışanlarınızın tüm dijital aktivitelerini kaydetmenize ve kapsamlı bir şekilde izlemenize olanak tanır. Hangi aktiviteleri ve programları izleyeceğiniz üzerinde ayrıntılı kontrol imkanı tanımasının yanısıra departmana, gruba veya kişiye göre kullanıcının ağ dışında olup olmamasına bakmaksızın izleyip, detaylı raporlar sunar.

Cerebral'ın Risk Puanlaması

Bir bakışta, yüksek risk seviyesine sahip tüm kullanıcıları görürsünüz. Bu günlük Risk Puanlaması, güvenlik ekibinizin tehditleri proaktif bir şekilde avlamasını sağlayarak verimliliği ve güvenliği en üst düzeye çıkarır.

Serebral’ın AI tabanlı davranış analizi, günlük risk puanlarını oluşturmak için her kullanıcının etkinliğini sürekli olarak izler. Risk Puanı dashboard’u her gün için yüksek puanlar, eğilimler, son uyarılar ve kullanıcı bilgilerini gösterir. Kuruluşunuzdaki yüksek riskli, kullanıcı davranışına hemen genel bir bakış sağlar.

Özelleştirilebilir Verimlilik Raporları

Önceden yapılandırılmış ve özelleştirilebilir, verimlilik raporları çevrimiçi olarak görüntülenebilir veya size e-posta ile gönderilebilir. Hangi çalışanların çok çalışar ve kimin internette sörf yaptığını öğrenin. Veriato, etkin bir şekilde yönetmeniz ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanız için gereken netliği sağlar.

Hemen Bilgi Alın