+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

Özelleştirilmiş ve Eylemli BT Yönetimi Eğitimi

  • Neden?
  • Nedir?
  • Nasıl?
  • Eğitim Takvimi
  • Ön Kayıt / Talep Formu

Neden Özelleştirilmiş ve Eylemli BT Eğitimi?

Kurumun hedefine, sorununa, olgunluk seviyesine uyarlanmış eğitimler daha kolay hazmedilmekte ve öğrenilenlerin kurumda uygulamaya alınması, eğitimden hemen faydalanılması mümkün olmaktadır. Hepimiz tecrübe ile biliriz ki, en etkili şeklide yaparak öğreniriz. İhtiyacınıza odaklanmış ve çözüm üreten eylemlerle öğreten eğitim, bilinen en etkili eğitim yöntemidir.

Özelleştirilmiş ve Eylemli BT Eğitimin Kapsamı Nedir?

İki şekilde eğitim kapsamı belirlenir.

1. Problem Odaklı: BT yönetim ve süreç uzmanlığı ile probleminiz değerlendirilir, bilgi açığınız ve eğitim ihtiyacınız belirlenir, size özel kapsam ve odak oluşturulur. Eğitim uygun bulup, onayladığınız kapsamda tasarlanır. Size özgü tasarlanmış eğitimle, ihtiyacınıza ilişkin bilgi açığınız sınıf eğitimleri ile giderilir. Eğitim sonrası düzenlenen eylemli eğitim oturumları ile de problemin çözümüne ilişkin aksiyonlar belirlenmesi sağlanır.

2. Performans Odaklı: Performansını geliştirmek istediğiniz fonksiyonlar için size özgü eğitim tasarlanır. Örneğin Servis Masası Hizmetini iyileştirmek istiyorsunuz. Genel olarak bir gün ITIL anlatılır, ikinci gün Servis Masası hizmetinize odaklanılır bilgi açığı giderilir. Eylemli öğrenme oturumları ile eğitimden, performans geliştirme aksiyonları belirlenerek çıkılması sağlanır.

Özelleştirilmiş ve Eylemli BT Eğitimi Nasıl Gerçekleştirilir ?

Kurum ihtiyaçlarına uygun olarak belirlenen bilgi açığını gidermek üzere 2-3 günlük bir sınıf eğitim programı için onayınız alınır. Onaylanan eğitim programı için eğitim tasarımı yapılır. Tasarlanan 2-3 günlük sınıf eğitiminden sonra, eğitimi almış ve aksiyon almaya yetkilendirilmiş 4-8 kişilik bir grup ile yarım günlük 3 ayrı eylemli öğrenme oturumu gerçekleştirilir. Oturumlar arasında en az bir hafta en çok iki hafta ara olabilir. Her oturumda bir sonraki oturuma kadar tamamlanacak aksiyonlar belirlenir, aksiyonların sonuçları izlenir. Bu şekilde grup, takım olmayı ve birlikte, beraber ve birbirinden öğrenmeyi öğrenir.

Eğitim açık sınıf ve kapalı sınıf olarak verilmektedir. Eğitim süresi modül, detay, danışmanlık ve özelleştirme ihtiyaçlarına göre değişmektedir.

Bu eğitimi kapalı sınıf olarak kendi kurumunuzda talep etmek veya ön kayıt yapmak için bizimle iletişime geçebilir veya talep formunu doldurabilirsiniz.

Dilerseniz +90 (216) 599 00 50 veya +90 (312) 265 00 72 numaralarımızı arayarak veya info@proya.net adresine yazarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özelleştirilmiş ve Eylemli BT Yönetimi Eğitimi Ön Kayıt / Talep Formu


     

    Özelleştirilmiş ve Eylemli BT Yönetimi Eğitimi Ön Kayıt / Talep Formu