+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

MEGA

MEGA Araç Eğitimi
 • Nedir?
 • Eğitim Takvimi
 • Ön Kayıt / Talep Formu

MEGA Araç Eğitimi Nedir?

MEGA enterprise architecture (EA), business process analysis (BPA), IT portfolio management (ITPM), and governance, risk, and compliance (GRC) alanlarındaki dünya standartlarını ve en iyi uygulamaları bir araya getirerek tek ve bütünleşik bir platform üzerinde çalışan HOPEX (Holistic Operational Excellence) adını verdiği ürün ailesi eğitimlerinden oluşur.

Enterprise architecture (EA), business process analysis (BPA), IT portfolio management (ITPM), and governance, risk, and compliance (GRC) eğitim modüllerinden oluşmaktadır.

Kuruma ve kurumun ihtiyaçlarına uyarlanmış kapalı sınıf özel eğitimler de verilmektedir.

Genellikle MEGA araç eğitimi öncesinde departman ve müdürlük bağımsız olarak tüm paydaşlara Kurumsal Mimari, Framework ve TOGAF farkındalık eğitimleri önerilmektedir.

MEGA araç eğitimi sonrasında ise kurumun kurumsal mimari departmanına TOGAF sertifika eğitimi önerilmektedir.

MEGA Araç Eğitimi Takvimi

Eğitim açık sınıf ve kapalı sınıf olarak verilmektedir. Eğitim süresi modül, detay, danışmanlık ve özelleştirme ihtiyaçlarına göre değişmektedir.

Bu eğitimi kapalı sınıf olarak kendi kurumunuzda talep etmek veya ön kayıt yapmak için bizimle iletişime geçebilir veya talep formunu doldurabilirsiniz.

Dilerseniz +90 (216) 599 00 50 veya +90 (312) 265 00 72 numaralarımızı arayarak veya info@proya.net adresine yazarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

MEGA Araç Eğitimi Ön Kayıt / Talep Formu


  DİĞER ARAÇ EĞİTİMLERİMİZ
  IBM Rhapsody
  IBM Rational DOORS
  Parasoft

   

  Mega Eğitimi Ön Kayıt / Talep Formu