+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

PROYA

Gerçek Takım Çalışması

Tedarikçi İlişkileri Politikası

Firmamız “YAZILIM ALIM , SATIM ve SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMETLERİ” alanında hizmet vermektedir. Firmamız gizlilik, bütünlük ve tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarını korumayı taahhüt etmektedir. Bilgi ve bilgi güvenliği gereksinimleri kurumsal hedeflerimiz ile aynı doğrultuda olacaktır. Firmamız yönetimi değişime açık, iyi eğitim almış, konusunda yetkin personel istihdamı sağlayacak ve sektör içerisinde rakiplerimizle rekabeti sağlayacak finansmanı sağlamak, yeterli donanım ve altyapıyı bulunduracaktır. Bu altyapı ve personel ile birlikte gerekli finansmanda sağlanacaktır.

Firmamız tedarikçilerinin firmamızda uygulanan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Şartlarına uygun olarak faaliyet göstermesini beklemekteyiz. Özellikle bilgi sistemlerimize erişim sağlayan bakım hizmetleri gerçekleştiren ya da sistemi temini sağlayan tedarikçilerin bu konulara uyumu büyük önem göstermektedir. Uyumun sağlanmaması yasal yaptırımları beraberinde getirecektir.

Tedarikçilerimizin özellikle yapılacak tedarikçi sözleşmelerine uyum sağlaması önemlidir. Bu sözleşmeler verilerini korumakla yükümlü olduğumuz müşterilerimiz ve personelimiz için ayrı bir önem taşımaktadır.