+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

Open iT

Software Asset Management & IT Chargeback

Bir çok işletmenin en büyük problemlerinden birisi gereksiz yazılım maaliyetleridir. İşletmeler yüksek ücretler ödedikleri bu yazılımlara gerçekten ihtiyaç olup olmadığını ya da ne kadar ihtiyaç olduğunu öğrenmek istiyor.

Open iT LicenseAnalyzer lisans sunucuları tarafından yönetilen yazılımların kurum çapında görünümü sağlayan bir yazılım ölçümleme ve optimizasyon aracıdır. Open iT LicenseAnalyzer toplam yazılım kullanımından tek bir kullanıcı ya da kullanıcı grubuna na kadar hangi yazılım ne kadar süreyle kullanılmış bunun en ince ayrıntısına kadar izler. Böylelikle yazılım atıklarından işletmeyi kurtarır.

Gerçek Zamanlı Monitörleme

Lisans Monitör LicenseAnalyzer’ın web tabanlı izleme özelliği olup tüm lisans sunucularındaki yazılımın gerçek zamanlı kullanımını raporlar. Mouse hareketlerini izleyerek hangi yazılım en son ne zaman kim tarafından kullanılmış, kullanıcı adı, makina adı gibi parametrelerle birbirinden farklı çok fazla rapor sunarak Autodesk, MATLAB, Catia gibi pahalı yazılımları efektif kullanmanıza olanak tanır.

Hemen Bilgi Alın