+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

İnsan Kaynakları

Gerçek Takım Çalışması

Kariyer planlamanıza PROYA ile yön verin

Sistem-Yazılım Geliştirme ve Süreç Yazılımları konusunda 2002 yılından bu yana edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemizi insan kaynağına verdiğimiz önem ile geleceğe taşıyoruz. Dinamik, uzman, müşteri memnuniyeti odaklı çalışanı ile yenilikçi ve gelişmeye açık, müşteri bağımlılığını sağlamış, insana ve teknolojiye yatırım yapan, planlı büyümeyi amaçlayan, değer yaratan kurumsal bir şirket olarak sürekli büyümekte ve gelişmekteyiz.

PROYA olarak, verimlilik ve üretkenliği arttıran, müşterilerilerimizin geliştirme süreçlerini iyileştiren teknolojilerin, ancak ekip çalışmasıyla gelişeceğine inanıyoruz. Teknolojinin ancak yaratıcılıkla ve özgür fikirlerle birleştiğinde bir anlam ifade edeceğine inanıyoruz, PROYA’da görev yapan her çalışan, özgün fikirlerini geliştirip paylaşmaya teşvik edilir.

Bireyleri ekip çalışmasına, sorumluluk üstlenmelerine ve insiyatif kullanmalarına teşvik ederek işlerine ve işlerinin sonuçlarına sahip çıkmaya odaklanmalarını sağlamak. Böylece kişilerin katma değerlerinin işin başarısındaki rolünü ön plana çıkarabileceğimize inanıyoruz.

Açık Pozisyonlarımız
Pozisyon
İlan Tarihi
Şehir/Ülke
Kıdemli Yazılım Uzmanı
04.02.2020
İstanbul
İlanı Gör
Açık pozisyonlar arasında size uygun bir iş fırsatı bulamadıysanız bize CV’nizi göndererek genel başvuru yapabilirsiniz. CV Gönder