+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

INFINIDAT

InfiniBox
Çoklu petabayt ölçekte rekabet avantajı sağlayan kurumsal depolama

InfiniBox® kurumsal depolama dizisi, karma uygulama iş yükleri için flaş performansından daha hızlı performans, yüksek kullanılabilirlik ve çoklu petabayt kapasitesi sunar. Sıfır etkili anlık görüntüler, senkronize çoğaltma, asenkronize çoğaltma ve istirahatte veri şifreleme, maksimum güvenilirlik ve veri güvenliği sağlar. InfiniBox ile kurumsal BT organizasyonları ve bulut servis sağlayıcıları, depolama işlemlerinin maliyetini ve karmaşıklığını düşürürken, hizmet düzeyi hedeflerini aşar.

YÜKSEK PERFORMANS

Ultra verimli bir veri düzeni (InfiniRaid®) ile birleştirilen gerçekten yenilikçi bir önbellek yönetimi algoritması, tüm flaş dizilerinin maliyetinin çok az bir kısmında maksimum performans sunar.
Milisaniyeden daha az gecikmeyle elde edilen yüksek verimlilik, blok ve dosya için senkronize ve asenkronize çoğaltmaya güç sağlamanın yanı sıra yüksek performanslı işlemin anahtarıdır.

YÜKSEK MEVCUTLUK VE GÜVENİLİRLİK

InfiniBox’ın kendi kendini iyileştiren mimarisi, patentli InfiniRaid ve tahmine dayalı hata analizi ile birleştiğinde, seven nines (% 99.99999) availability ve aksaklık yaratmayan yükseltme sunar.
InfiniBox donanım yedekleme tasarımı (n + 2), herhangi bir bileşen arızasından hızlı kurtarma sağlar.

ÇOKLU PETABİT ÖLÇEĞİ

Son derece verimli ince provizyon, sürekli alan geri kazanımı ve satır içi veri sıkıştırması sayesinde maksimum sistem kapasitesi kullanımı mümkündür. Tek bir 42U rafta paketlenmiş ve 8PB veya daha fazla etkin kapasiteye ölçeklendirme, çoklu sistem konsolidasyonlarının gerçekleştirilmesi kolaydır ve oldukça uygun maliyetlidir.

İŞLETME ORTAMI VE SÜREKLİLİK

Yer tasarrufu sağlayan, düşük etkili anlık görüntüler, verilerinizin neredeyse sınırsız kopyaları ile çevik gelişimi ve kalite güvencesini hızlandırmanın yanı sıra veri korumasını kolaylaştırır. Entegre senkronize ve asenkronize replikasyon, hem saha içi hem de saha dışı iş sürekliliği ve afet azaltma planlaması için en yüksek düzeyde veri güvenilirliği sağlar.

ÇOKLU TENANT ORTAMLARI İÇİN BASİT VE GÜÇLÜ YÖNETİM

Sezgisel bir HTML5 GUI, en karmaşık depolama yönetimi işlemlerini basitleştirir.
Kapsamlı bir RESTful API ve güçlü bir CLI, Hizmet Kalitesi için politika yönetimi de dahil olmak üzere karmaşık görevleri otomatikleştirmeye yardımcı olur. Kiracılar, iş yükleri ve hacimler arasında servis seviyesi koordinasyonunu kolayca kolaylaştırın. InfiniMetrics’i kullanarak tüm özellik performans öğelerini izleyin ve ölçün.

BİRLEŞTİRİLMİŞ DEPOLAMA

InfiniBox aynı anda tek bir, basit ve tutarlı bir yönetim arayüzü ile yönetilen tek, ortak bir platformda FC, iSCSI ve NFSv3 NAS protokollerini sağlar.

BAĞLANTI VE ENTEGRASYON

InfiniBox, yerel arayüzleri kullanarak veri merkezinizdeki kritik iş uygulamalarıyla bütünleşir. InfiniBox ekosistemi, sanallaştırma, veritabanları, yedekleme ve kurtarma gibi platformlar için zengin bir çözüm portföyü içerir. Hızlı ve sezgisel ana bilgisayar bağlantımız ve depo sağlayıcımız Host PowerTools, yönetim görevlerini günlerden veya saatlerden saniyelere kadar azaltır!

Neutrix Cloud

Genel bulut rekabetini sağlayan egemen bulut depolaması

Infinidat’tan Neutrix Cloud®, iş yükü çevikliğini artırmanıza ve iş yüklerini veri taşımadan kolayca taşımanıza olanak tanır. Depolama için gizli bulut maliyetlerini ortadan kaldırırken yüksek performans, üretim ve test/geliştirme ortamları için yüksek kullanılabilirlik elde edin.

Esneklik

Çoklu bulut iş yükü dağıtımı için rampadan kolayca elde edilebilir veriler

Ekonomi

Verileriniz, egemen bir bulutta güvenli ve güvenliyken, uygulamalar en uygun fiyatlandırma için hesaplama bulutları arasında taşınabilir

İşletme Sınıfı Özellikleri
Veri Koruması

InfiniBox kullanıcıları için talep üzerine felaket kurtarma

InfiniGuard

Yıldırım hızlı kurtarma ile Petabyte veri koruma

InfiniGuard®, yüksek performanslı iş sürekliliği ve olağanüstü durum kurtarma için veri yedekleme ve geri yükleme kapasitesinde benzersiz hız ve güvenilirlik sunar. Performansı ve hedef tarafı veri tekilleştirme işlemlerini optimize etmek için pazar lideri InfiniBox® ile oluşturulan InfiniGuard, çok petabaytlık veri kümeleri için etkili kapasitenizi en üst seviyeye çıkarmanıza olanak tanır.

Modern iş sürekliliği ve felaket kurtarma uygulamaları, kesintisiz veri erişimi ve uygulama kullanılabilirliği sağlamak için mümkün olan en hızlı kurtarma süresini gerektirir. Infinidat InfiniGuard, tüm büyük veri koruma uygulamaları için onaylanmış desteğiyle, büyük ölçekli veri kümeleri için inanılmaz derecede hızlı veri kurtarma sağlar. Five nines availability ve yüksek veri esnekliği ile InfiniGuard, verilerinize en çok ihtiyacınız olduğunda hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşılmasını sağlar.

Tanıtım Yerleştirme Ekosistemi

InfiniSync

Sonsuz mesafe üzerinde senkronize yansıtma

InfiniSync®, Sıfır RPO ve mümkün olan en düşük TCO için basit bir iki veri merkezi topolojisi sağlayan, son derece esnek ve kolayca uygulanan sıfır veri kaybı çözümüdür. InfiniSync, senkronize replikasyon (mesafe) ve asenkron replikasyon (RPO) sınırlamalarını, her mesafeden eksiksiz veri bütünlüğü ve uygulama tutarlılığı sağlayarak çözer.

Hemen Bilgi Alın