+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

Centrify

Zero Trust Security

Centrify

Yeterli, tam zamanında ayrıcalık için sınırlı erişim

Kurumsal ağınızdaki yönetici seviyesindeki kritik hesapları yeterli ayrıcalıkla ve gelişmiş izleme ve raporlama özelliklerini kullanarak ayrıcalıklı erişimi denetleyin. Böylelikle ayrıcalıklı erişim güvenliği riskinizi en aza indirmiş olun.

Ürün Özellikleri

Authentication

Active Directory, LDAP ve bulut dizinlerinizden Linux sunucularınıza yapacağınız kullanıcı kimlik doğrulama işlemlerini basitleştirin. Active Directory Bridge ile Linux, Unix, MAC ve mobil cihazlarınızdaki erişimi merkezileştirin.

Ayrıcalıklı Erişim için Uyarlanabilir MFA

Multi Factor Authentication ile kritik sistemlerinize erişen kullanıcı profiline göre gerekirse erişim için extra bir katman ekleyerek ayrıcalıklı erişimi kuvvetlendirin.

Ayrıcalıklı Yetkilendirme

Sadece yeterli ayrıcalık vererek kurumundaki kişilerin rollerine göre ayrıcalıkları yönetin ve fazla yetkiden kaynaklanacak güvenlik açıklarını aza indirgeyin.

Kurumsal Şifre Yönetimi

Kurumunuzdaki servis hesapları, super user hesapları, sunucular, network cihazları ve cloud hizmetlerinizin hesapları gibi pek çok kritik paylaşımlı hesaplarınızın şifrelerini yönetin, düzenli olarak sizin belirlediğiniz politikalara göre şifrelerinizi değiştirin.

Ayrıcalıklı Erişim Talebi

Tamamen self servis çalışan ve çoklu onay mekanizması imkanı ile anlık şifre taleplerine cevap verin. Geçici olarak açılan oturumları yönetin.

Güvenli Uzak Erişim

VPN’e ihtiyaç duymadan sistemlerinize güvenli uzaktan erişim sağlayın. Uzakta bulunan BT çalışanları ve 3rd parti firmalara bulunduğu lokasyona bakılmaksızın uzak bağlantılarınızı risklerden arındırın.

Oturum Kayıt ve İzleme

Sistemlerinize bağlanan kullanıcıların oturumlarını anlık olarak izleyip, kaydedin. Anlık izleme ile şüpheli davranışarın önüne geçin. Yüksek kalitedeki video kayıtlarını arşivleyebilir ve geçmişe yönelik kayıtları tekrar tekrar izleyin.

Denetim ve Raporlama

Kullanıcı aktivelerini Gelişmiş raporlama yöntemleri ile raporlayın. Sunuculara, kullanıcılara göre video kaydı aramaları yapın.

Hemen Bilgi Alın