+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

Ivanti

IT Service & Endpoint Security Management
  • Ivanti
  • Aygıt Kontrolü
  • Uygulama Kontrolü
  • Patch for MEM / SCCM
  • Neurons
  • IT Asset Manager
  • PulseSecure
  • Mobileiron

Ivanti

Her yeri, iş alanınıza çevirin

İvanti, bünyesine LANDESK, HEAT Software, Lumension, Wavelink, Shavlink, MobileIron, PulseSecure ve Cherwell gibi alanında lider konumdaki markaları katarak çözüm portföyünü genişletmiştir.

Ivanti, Her yerde, her cihazı tespit eder, iyileştirir ve koruma altına alır.

Ekibiniz ister koridorun ucunda, isterse dünyanın dört yanına yayılmış olsun, Ivanti çalışanların en iyi yaptıkları işleri yapmaları için kolaylık ve güvenlik sağlar.

Hemen Bilgi Alın

Aygıt Kontrolü

Çıkarılabilir cihazların ve/veya çıkarılabilir medyanın kazara veya bazen kötü niyetli kullanımından kaynaklanan veri sızıntısı endişe verici boyutlara ulaştı.

Ivanti® Device Control, çıkarılabilir cihaz kullanımı ve veri şifreleme konusunda güvenlik ilkeleri uygular. Çözüm, beyaz liste / “varsayılan reddetme” yaklaşımını kullanarak cihazların ve verilerin yönetimini merkezileştirir ve ayrıca fiziksel yollarla tanıtılan kötü amaçlı yazılımlara karşı ek bir koruma katmanı sağlar.

Windows tarafından tanınmış tüm portlar ve aygıtları (Tak-Çalıştır ve kullanıcı tanımlı aygıtlar dahil) destekler.

USB bellekleri çalınma ve kaybolmaya karşı şifreleyerek (USB Encryption), tüm veri transferinin şifrelenmesini sağlar.

Herhangi bir aygıt için geçici, sadece-okuma, takvimlenmiş izinler verilebilir ya da detaylı kısıtlamalar yapılabilir.

USB Bellekler üzerinden gelebilecek malware saldırılarından uç noktalarınızı koruyarak ekstra koruma sağlar.

Tüm aygıt hareketlerini kayıt altına alarak (okuma/yazma/izinli/engellenmiş, vb.) detaylı raporlar sunar.

Belirlenmiş dosya tiplerini filtreler ve sadece izin verilen dosya tiplerinin transferlerini gerçekleştirir.

Kullanıcılara veri kopyalama kotası koyarak yüksek miktarda veri kopyalanması engellenir.

Hemen Bilgi Alın

Uygulama Kontrolü

Riskleri Azaltın, Üretkenliğinizi Değil

Fidye yazılımı ve diğer kötü amaçlı yazılım riskini azaltmanın ilk adımı Yamalardır.

Ancak yama yapamayacağınız şeyleri nasıl engellersiniz: Zero-Day açıkları, eski sistemler ve ortamınızdaki bir şeyi bozabilecek yamalar?

Uygulama Kontrolü, izin verilen listeleri ve ayrıcalık yönetimini birleştirerek, kullanıcıları kısıtlamadan yetkisiz kod yürütmesini önlemektedir.

Yardım masası sistemleri aracılığıyla otomatikleştirilmiş istekleri onaylar, kullanıcılara kolaylaştırılmış bir deneyim sunarken BT personelinin yükünü hafifletir.

Beyaz liste yöntemi ile tanımlanmış uygulamalar haricindeki istenmeyen ya da izin verilmemiş uygulamaların çalışmasını engeller.

Güvenilen yazılımları tanıyarak çalıştırılmasını ve yetkilendirilmesini sağlarken diğer yetkisiz yazılımları engeller.

Cryptolocker ve ransomware tehlikelerine karşı detaylı uygulama kontrolü ile tam koruma sağlar.

Tanınmayan uygulamaların çalışmasını engelleyerek anti-virus imzası geliştirilmesini beklemeden Zero-day saldırılarına karşı korur.

Tüm çalıştırılabilir dosya tiplerini desteklemektedir; .EXEs, .DLLs, .COMs, vb.

Tüm uygulama olaylarını (İzinli/Engellenen) kayıt ederek tüm uygulama aktiviteleri ile ilgili gelişmiş raporlar sunar.

Hemen Bilgi Alın

Patch for MEM / SCCM

Ivanti Patch, herhangi bir ek karmaşıklık, altyapı veya eğitim olmaksızın üçüncü taraf yazılımların yanı sıra işletim sistemleri ve Microsoft uygulamalarına yönelik güvenlik açıklarını gideren üçüncü taraf uygulama güncellemelerini dağıtır.

Microsoft Endpoint Manager’daki aynı iş akışlarını kullanan Ivanti Patch for MEM, üçüncü taraf yama programınızı otomatikleştirebilmeniz ve Microsoft’un sağlamadığı gelişmiş üçüncü taraf yazılım işlevlerini alabilmeniz için yerel bir eklenti olarak yüklenir.

Hemen Bilgi Alın

Neurons

“Everywhere Workplace – Her Yer Ofis”

Uzaktan çalışma sıradan bir hale geldikçe, BT’ye yönelik talepler katlanarak artıyor. Uç noktaların, uç cihazların ve ürettikleri verilerin patlamaya hazır bir şekilde büyümesiyle birlikte siber güvenlik tehditleri feci boyutlara ulaşıyor.

Ivanti Neurons, kuruluşlara proaktif, tahmin edilebilir ve özerk bir şekilde Self-Heal (kendi kendini iyileştirme), Self-Secure (kendi kendine güvenli hale getirme) ve Self-Servis son kullanıcılara yetki veren bir hiper-otomasyon platformudur. Uç noktaları ve uç cihazları otonom olarak kendi kendine onarır; uyarlanabilir siber güvenlik ile güvenlik tehditlerini önceden tahmin edin ve kendi kendini güvene alır.

Planlanmamış kesintileri %63'e kadar azaltır.

Kullanıcılar bildirmeden önce uç nokta sorunlarının %80'i çözülür.

%30 oranında, daha fazla varlık keşfi.

Savunmasız cihazların sayısını %50'ye kadar azaltır.

Güvenlik güncellemelerini dağıtma süresi %88 kısaltır.

Hemen Bilgi Alın

IT Asset Manager

BT varlıklarını takip etmek BT ekipleri için zordur: donanım ve yazılım, iş dinamiklerine bağlı olarak atanır, yeniden atanır ve bir konumdan diğerine taşınır.

BT donanım sabit varlıklarının %30’u kayıp veya bulunamıyor ve tüm veri kaybı ile sistem kesintilerinin %53’ü donanım arızasından kaynaklanıyor.

Hangi varlıklara sahip olduğunuzu ve nerede bulunduklarını bilmek, sözleşmeleri ve mevzuata uygunluğu takip etmek ve bunların maliyetine ilişkin görünürlük kazanmak, buz dağınızın sadece görünen kısmıdır.

Ivanti Asset Manager yazılım, donanım, sunucu, istemci, sanal veya bulut varlıklarının yönetimi için kendi iş akışlarınızı tanımlamanıza ve hazır süreçleri uygulamanıza yardımcı olur.

Hemen Bilgi Alın

PulseSecure

Ağ Erişim Kontrolü (NAC) çözümü ile saldırılara karşı tehditleri azaltır.

Pulse Profiler, uç boktalar ve IoT cihazları için Real-Time görünürlük, kavrama ve takip etme imkânı sağlar.

Diğer bir özellik ise Pulse Policy Secure (PPS), yalnızca yetkili kullanıcıların, ağ cihazlarına güvenli erişim imkânı sağlayan bir NAC çözümüdür.

Kurumunuzun Risklere Maruz Kalmaması geliştirilmiş bir yeni nesil Uç Nokta çözümüdür.

Saldırganlar için güvenliksiz ağ yapıları her zaman hedef halindedir ve ciddi tehditler oluşturur.

Geçmişten günümüze kadar geliştirilen güvenlik önlemleri saldırganları durdurmaya tam anlamıyla engel olamamıştır.

Burada Pulse Secure Secure (PPS) devreye girerek, mevcut yapınıza yetkisiz girişleri engelleyerek, iş yükünü hafifletir ve güvenliği arttırır.

Hemen Bilgi Alın

Mobileiron

On yılı aşkın bir süredir neler yaptık?

Mobil cihazların yönetimi (MDM) diğer adıyla kurumsal mobilite yönetimi (EMM), şirketlerin çalışanlar, yükleniciler ve alanda çalışanları için mobil cihazlardaki değerli verileri kontrol etmeyi başardı.

BT çözümlere baktığımızda masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar mobil cihazlardan ayrı olarak yönetimi yapılmaktaydı.

Son dönemlere baktığımızda talepler farklı bir yönde gelişmekte.

Birleşik uç nokta yönetimi (UEM) adlandırılan bir yöntemle birleştirmek için bir bilgi teknolojileri isteği bulunmaktadır.

Günümüze geldiğimizde artık kurum ve kuruluşlar iOS, MacOS, Windows 10 ve Android bu işletim sistemlerine sahip bir çok uç nokta BYOD, COBO ve COPE etkin olmasıyla şirketlere dahil edildiğinden, artık güvenlik ve yönetimi en önemli unsurlar haline geldi.

MobileIron UEM, her ölçekteki kuruluşlar için tek bir çözüm sunarak mobil cihazlarının ve masaüstü bilgisayarlarının yönetimini sağlamasını ve kolaylaştırmayı sunmasıyla ön plana çıkmaktadır. UEM maddi olarak iyileştirme sağlar ve karmaşıklığı ortadan kaldırır. Gerek kullanıcı gerekse yönetici sorunsuz bir deneyim sağlar.

Hemen Bilgi Alın