+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

Yazılım Kalitesi İzleme

Yazılım kalitesini etkin bir şekilde ölçmenizi ve izlemenizi sağlayın

Yazılım Kalitesi İzleme

Proya bu konuda yazılım kalitesi alanında uzmanlaşmış TIOBE ‘nin çözümlerini konumlandırmaktadır.

TiCS, TIOBE ‘nin tüm yazılım projelerinizin yazılım kalitesini etkin bir şekilde ölçmenizi ve izlemenizi sağlayan yazılım kalite çerçevesidir (framework). TiCS sayesinde farklı araçlar kullanılarak oluşturulmuş tüm yazılım kalitesi verileri tek bir ortama entegre edilir, bütünsel olarak görülebilir ve değerlendirilebilir. Bu sayede projelerinizi kolayca yönetebilir, iyileştirme gerektiren dosyaları bulur ve dosyalarınızın nasıl iyileştirilebileceğini öğrenmek için kalite kontrollerinize dayalı yapılacaklar listesi oluşturabilirsiniz.

TiCS, kuruluşunuzun farklı seviyedeki gereksinimlere göre düzenlenmiş çok katmanlı bir yapıdadır.

  • Yazılım mühendisi misiniz? IDE eklentileri sayesinde, kodunuzun kalitesini nasıl artırabileceğiniz konusunda anında geri bildirim alabilirsiniz.
  • Birçok geliştiriciden oluşan bir ekibe liderlik etmek mi istiyorsunuz? TiCS görüntüleyicisi kullanarak hangi projelerle ilgilenmeniz gerektiğini görür ve yazılım kalitenizin zaman içinde nasıl değiştiğini takip edebilirsiniz.
  • Kuruluşunuzda birden fazla yazılım geliştirme sitesi mi yönetiyorsunuz? Tüm kuruluşunuzun geliştirme portföyünü izlemek için TiCS kurumsal kontrol panelini kullanabilirsiniz.
Hemen Bilgi Alın