+90 (216) 599 00 50 / +90 (312) 265 00 72

IBM Rational DOORS Next Generation

Sistem Mühendisliği için İleri Düzey Gereksinim Yönetimi

IBM Rational DOORS Next Generation

Sistem Mühendisliği için İleri Düzey Gereksinim Yönetimi

IBM® Rational® DOORS® Next Generation, gereksinimlerinizi yönetmek için takımlarınızın geliştirme maliyetlerini% 57’ye kadar azaltmasına, pazarlama süresini% 20’ye varan oranda artırmasına ve kalite maliyetini% 69’a kadar azaltmasına yardımcı olan gerekinim yönetim aracıdır. Jazz teknolojisi kullanılarak oluşturulan yeni nesil gereksinim yönetimi aracı Rational DNG, farklı lokasyonlardaki ekiplerin aynı formal modüllere bağlanarak daha etkin Proje yönetimi için tek bir platform sağlar.. İşbirliği için tasarlanan Rational DOORS Next Generation, ekiplerinizin disiplinler, müşteri ve alt yükleniciler arasında daha etkin çalışabilmenizi sağlar.

IBM Rational DOORS Next Generation aşağıdakileri sağlar:

  • Karmaşık ve yerleşik sistemler için proje işbirliği ve mühendislik uygulamalarını destekleyen gereksinim yönetimi için gelişmiş işbirliği ortamı; IBM Rational DOORS sürümleri arasında birlikte çalışabilirlik.
  • Gereksinimlerin toplanması ve yönetilmesi amacıyla zengin metin biçimlendirmesi, şema ve grafikler için gelişmiş web desteği.
  • Yazılım mühendisliği yaşam çevrimi sırasında daha üstün tasarım, geliştirme ve test süreçleri için tümleşik gereksinim yönetimi araçları.
  • Endüstri standartlarıyla ve mevzuatla uyumluluk ve genişletilmiş planlama ve yaşam çevrimi yetenekleri.
TANITIM VIDEOSU
IBM Rational DOORS Family Araçları
Rational DOORS
Rational DOORS Next Generation
Rational DOORS Web Access